YASMİN DEKOR

Yasmin Decor olarak pazarda daha güçlü, güvenilir ve kabul edilebilir bir vito kiralama yapıya sahip olabilmek firma prensibimiz olup kabul edilmiş bu yapıda sürekli kendimize katkı sağlayarak devam etmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Yasmin Laminat olarak 1993 yılında başladığımız bu yolda laminant kapak, kapı kasası, kapı pervazı vb. ürünlerin imalatı ile mobilya sektöründe hizmet vermeye başladık. Yoğunlaşan talepleri karşılayabilmek ve kalite standartlarımızı arttırabilmek adına 1999 yılından itibaren makine yatırımları yapmaya adım attık. Belirlenen hedeflere ulaşılması, müşteri portföyünün genişlemesi, iş hacminin artması sebebiyle 2009 yılında yeniden teknoloji yatırımı yapılmasına karar verdik. 2014 yılında ise kendimize yeni bir hedef edindik. ‘YASMİN GENÇ ODALARI’ markası ile genç odası mobilyalarında kendimize bir yol haritası çizdik ve 2015 yılında kendi mağazamızı Ankara / Siteler’ de konumlandırarak hizmet vermeye devam ettik.

Misyon

Sahip olduğu deneyimi, bilgi birikimini ve üstün teknolojik makinaları kullanarak daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmak ve Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde cevap vererek kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sunmak.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün ve hizmet kalitesini sürekli artırmak ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak sektörde öncü kuruluşlardan birisi olmak

Değerlerimiz

Güvenilirlik Sorumluluk bilinci Taahütlerine her açıdan bağlılık Yüksek kalite anlayışı Yenilikçilik Müşteri odaklılık

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekli artırmak için standartlara uygun hammadde, malzeme ve yarı mamulleri kullanarak sağlam ve dayanıklı ürünler üretmek. Alanında deneyimli personeller ile detaylı kalite kontrol sürecimiz ve durmaksızın sürdürülen AR - GE çalışmalarımız ile çalışarak zamanında ürün teslimini sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak fiyat ve hizmeti sunmak Kalite Yönetim Sistemimize; tüm personelin destek ve katılımını sağlayarak sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek firmamızın Kalite Politikasıdır.

Kalite Sertifikalarımız